E Dielë, 20 Gusht 2017

Tritol makines se administratorit te kromit ne Fushe-Bulqize

10 July 2017

Eksplozivi që ka shpërthyer ne automjetin e administratorit të një galerie kromi në Fushë Bulqizë ka shkaktuar vetem dëme materiale.

Më shumë >>

Banneri 468x60 Albanian-University

bukuraFilmi "E bukura dhe bisha" pushton kinemate

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në:


Analizë

Merkel, “e domosdoshmja” ne Europe
12/11/2015
article thumbnail

Shikoni perreth Europes dhe do vereni se nje lider qendron mbi te gjithe. Ajo eshte Angela Merkel. Francois Hollande eshte dorezuar nga pretendimi se vendi i tij udheheq kontinentin. David Cameron, i  [ ... ]


Politikë

Ekonomi

Kronikë

Sociale